W czasach gdzie telefon komórkowy potrafi naprawdę wiele warto sięgnąć głębiej. Może przynieść to sporo dobrego, chociażby mniejsze rachunki. Co powiesz na całkowicie za free pakiet nielimitowanych wiadomości tekstowych? Nie są to zwykłe SMSy – lecz takie, które z powodzeniem zastąpią nawet rozmowy głosowe.

W chwili pisanie tego materiału aplikacja nie obsługuje jeszcze rozmów głosowych ale wiemy już dziś, że dostanie taką funkcję na początku 2015 roku. Mowa tu o mobilnym komunikatorze internetowym zwanym WhatsApp.

WhatsApp-SS

Przy pomocy tej prostej aplikacji wyślesz zwykłe wiadomości tekstowe lub z notatkami głosowymi, zdjęciami i filmami (również w formie czatu grupowego). Do korzystania z programu nie jest potrzebne dodatkowe konto. Kontakt odbywa się przez zwykły numer telefonu. Komunikator sam odnajduje znajomych używających również go po zapisanych w książce kontaktach. Do działania wystarczy połączenie z siecią przez Wi-Fi lub GSM. Dostępny jest niemal na wszystkie urządzenia przenośne z systemem Android / iOS / Windows Phone / BlackBerry / Nokia OS.

Pobierz WhatsApp

Znalazłem...
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone