Skuteczna blokada połączeń i wiadomości przychodzących z konkretnego ustalonego numeru przez odbiorcę. Skończyły się dobre czasy, to koniec natrętnego wydzwaniania i spamowania wiadomościami.

Do tego celu wymagana jest instalacja jednej aplikacji z listy poniżej. Udaj się do Google Play na urządzeniu mobilnym i wpisz jedną z nazw aplikacji w wyszukiwarce.

Calls Blacklist
Blokuje niechciane połączenia i smsy tworząc łatwą w zarządzaniu czarną listę. Dodatkowo pozwala zablokować połączenia z numerów zastrzeżonych oraz wszystkie połączenia i wiadomości przychodzące. Plusem jest nieodczuwalna obecność w systemie, po prostu nie zamula sprzętu.

◊ Blacklist Plus
Pozwala uruchomić blokadę połączeń i wiadomości lub samych połączeń, zablokowanie wszystkiego z wyjątkiem kontaktów lub zaufanych numerów. Zarządzanie numerami odbywa się poprzez specjalną listę numerów zaufanych i niezaufanych. Oferuje zdefiniowanie większej ilości numerów na podstawie cyfr na początku numeru i dodanie ich do odpowiedniej reguły. Funkcja ustalenia godzin kiedy mają być blokowane połączenia jest przydatna w czasie kiedy chcemy mieć spokój.

Znalazłem...
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone