Wygoda pisania sms bądź e-mail to podstawa. Od tego zależy szybkość i poprawność napisanego tekstu. Jeśli domyślnie dostępna klawiatura w twoim urządzeniu jest niewystarczalna, zobacz listę najlepszych aplikacji do pisania w Androidzie naszym zdaniem.

#1 – SwiftKey
Klawiatura szybka i precyzyjna, posiada znakomity system automatycznego poprawiania błędów. Wyposażona w jeden z najlepszych silników predykcyjnego wprowadzania tekstu. Na bieżąco uczy się na podstawie ostatnich działań przewidywać następne słowa (jakby czytała w myślach). Obsługuje metodę wprowadzania tekstu bez odrywania palca od ekranu (przesuwanie po literach wyrazu).

#2 – Swype
Niewątpliwie klawiatura znana już wielu użytkownikom Androida, preinstalowana domyślnie na popularnych urządzeniach. Na tej klawiaturze został pobity rekord Guinessa najszybciej napisanej wiadomości na ekranie dotykowym. Obsługuje gesty, przewidywanie następnego słowa, pisanie w dwóch językach naraz oraz pisanie przesuwając palcem po klawiaturze ekranowej.

#3 – GO Keyboard
Głównie wyróżnia tą klawiaturę ładny wygląd, który można zmieniać stylami, duże możliwości personalizacji z obsługą rozszerzeń. Nie zabrakło oczywiście funkcji niezbędnych, które każda porządna klawiatura musi mieć.

Wszystkie aplikacje z listy do pobrania w Google Play.

Znalazłem...
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone