Szybki i stabilny Internet to podstawa, bez tego surfowanie po sieci staje się wyzwaniem. Jest wiele czynników pośrednich lub bezpośrednich, które wpływają na spowolnioną pracę Internetu. Nawet, jeśli sieć zwalnia raz na jakiś czas, wszystko chodziło dobrze do teraz lub po prostu chcesz spróbować przyspieszyć łącze internetowe – tym sposobem rozwiążesz swój problem.

Najczęściej rozwiązaniem tych wszystkich dolegliwości jest zmiana serwera DNS komputera. DNS (Domain Names System) to system serwerów przechowujących dane adresów domen. System DNS tłumaczy adresy stron internetowych z adresów IP w postaci cyfr na adresy URL łatwe do zapamiętania nazwy. DNS pełni również funkcję protokołu komunikacyjnego gdzie przetrzymuje formę łączenia klientów z serwerami DNS. Im szybszy będzie używany protokół DNS tym szybciej będą wczytywały się strony. Zmiana DNSu również pomoże uzyskać dostęp do zablokowanych stron przez ISP, przy czym zachowując pełną przepustowość łącza internetowego. Dla graczy istotnym elementem będzie mniejszy PING w grach sieciowych co przekłada się na komfortową grę z mniejszymi opóźnieniami (bez lagów).

DnsJumper

DNSJumper przyśpieszy i ułatwi wszystkie te czynności, które używając tradycyjnych metod są czasochłonne i skomplikowane do wykonania. Wszystkie procesy są w pełni zautomatyzowane. Narzędzie także porówna dostępne serwery DNS i wybierze najszybszy stabilny dla naszego łącza. Program nie wymaga instalacji.

Ściągnij najnowszy DNSJumper dla Windows

Znalazłem...
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone