Pakiet biurowy Microsoft Office to jeden z najlepszych produktów giganta z Redmond, od razu po systemie Windows. Znajdą się również tacy co twierdzą bez wahania, że to najlepszy pakiet biurowy na świecie. Ale w czasach powszechnego dostępu do internetu i w dużej mierze dobrych darmowych odpowiedników musiały nastąpić zmiany.

Coraz większa część osób jest zainteresowana usługami w chmurze. Ma to oczywiście swoje uzasadnienie, bo dostępność czegoś wszędzie gdzie jest tylko połączenie do internetu wydaje się czymś niebywale wygodnym. Idąc z duchem czasu również Microsoft nie chciał zostać w tyle – tak powstała usługa Office Online.

Pakiet Office Online daje do dyspozycji aplikacje: Word – zaawansowany edytor tekstu, Excel – arkusz kalkulacyjny, PowerPoint – narzędzie to tworzenie prezentacji, OneNote – tworzenie i organizowanie notatek, Outlook – wysyłanie o odbieranie poczty elektronicznej, Kalendarz – święta i organizer z opcją przypominania oraz Książkę kontaktów. Wszystkie utworzone dokumenty można trzymać online w usłudze OneDrive lub zapisać na dysku. Całość została upakowana w ładny i przejrzysty interfejs.

Narzędzia dostępne za darmo pod adresem

Znalazłem...
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone